Van heel groot naar heel klein… Na het grootse Symphonica In Rosso van vrijdagavond, gingen we de avond daarna kijken naar Eskimo Joe, in de kleine zaal van Paradiso. Een Australische band, die al sinds 1997 bestaat uit dezelfde drie leden (live uitgebreid tot vijf man) en in het thuisland mateloos populair is. Hun 4e cd Inshalla haalde ‘down under’ weer vrolijk de toppositie in de albumchart.
Jammer dat het podium alleen met rood en blauw licht beschenen werd (dat maakt de kans op goede foto’s ongeveer nul), maar muzikaal was het allemaal prima in orde. Verzorgde pop/rock die nergens uit de bocht vloog, maar dat hoeft van mij ook niet per se. Een van de hoogtepunten was voor mij de nieuwe single Don’t Let Me Down, die ik al veel draai in mijn radioprogramma.
En broer, hoe gaat de nieuwste aanwinst heten??? Tis inderdaad een snoezig ding!
Kuzzz, Wendy 🙂
En laat Sebas en Nath deze foto niet zien, dat gaat niet samen met goudvis Mandarijntje… 🙂
Wacht maar tot ie wat groter is…
of was het deze die platgewalst was door Berta? Wel zielig hoor, van die ene kitten…geef ik toe!
Trouwens, IK HEB KONIJNTJES!!! Die zijn pas lief! Als je een hyves-account had, had je de foto’s kunnen zien op mn account. Zoooo liefff!
Oh…das niet leuk om te horen. Maar konijnen zijn ook leuk als huisdier 😉
Dat idee had ik al ja 😉
en je hebt beide avonden duidelijk genoten dus…